Sorry, this entry is only available in Turkish For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Haydi, NordVPN’yi Deneyin

30 günlük para iadesi garantimiz ile birlikte risksizdir!
Dünyanın en gelişmiş Sanal Özel Ağı (VPN) ile kendinizi korumaya başlayın.

Şimdi Başlayın

30 GÜNLÜK PARA İADESİ
GARANTİSİ

wired
PCmag
the huffington post
yahoo tech
forbes
the next web

NordVPN’ye katılın –
Risksiz VPN Denemenize Bugün Başlayın!

Uzun vadeli taahhütlerin bazen zor verilen bir karar olabileceğini biliyoruz. Bundan dolayı NordVPN’yi denemeniz ve size uygun olup olmadığını görmeniz için 30 gün veriyoruz.

Ürünümüzü denemek için:

get nordvpn
NordVPN’ye kaydolun

Ücretsiz VPN deneme sürümünü etkinleştirmek için doğrudan sipariş sayfamıza gidin. İşlemler çok kolay ve hızlıdır, anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

guide-discover
Özeliklerimizi keşfedin

Konumunuzu gizleyin, askeri türden veri koruması tecrübesi yaşayın ve dünyanın herhangi bir yerinden istediğiniz her türlü içeriğe erişin.

guide-stay
Kararınızı verin

30 gün içerisinde, NordVPN’yi kullanmaya devam edebilir veya aboneliğinizi iptal ederek tam para iadesi almayı tercih edebilirsiniz.

İnsanlar neden NordVPN’yi seçiyor?

lightning speed

Süper Hızlı Sunucular Her Yerde

Dünyada 3350 farklı ülkedeki 60 sunucudan oluşan NordVPN ağına katılın. Antarktika hariç tüm kıtaları kapsıyoruz. Sadece penguenler internet kullanmadığı için.

feature-helpful

Samimi, Yararlı Hizmet

Bir sorunuz mu var? Cana yakın, zeki ve biraz da şaşkın destek görevlilerimiz tüm sorularınıza cevap verebilir. 7 gün 24 saat size yardımcı olmaya hazırlar.

multiple devices

Birden Fazla Cihaz

Standart paketimiz aynı anda 6 cihaz için sayaçsız erişim olanağı vermektedir. Buna akıllı telefonlar, tabletler ve yönlendiriciler dahildir.

feature-double-encryption

Çift Veri Şifrelemesi

NordVPN’nin Double VPN teknolojisi, verileri sadece bir kere değil, iki kere şifreler. Bu, NordVPN tarafından size sağlanan sektördeki en sıkı güvenliktir.

smartplay technology

Yayın Akışı Hizmetleri

NordVPN belirli bir ülkede kullanılabilir olmayan içeriğe erişim konusunda yardımcı olabilir. Bunu başka bir yerde gibi görünen kullanıcılar yoluyla yapmaktadır.

feature-no-logs

Günlük Kaydı Tutmamayla İlgili Katı Politika

NordVPN asla internette gezindiğiniz yerlerin kaydını tutmaz. Birisi sorarsa yapabileceğimiz en iyi şey omzumuzu silkmek olacaktır.

30-days-guarantee

Risksiz VPN Denemenizi Bugün Edinin

30 gün boyunca gizlilik, hızlı bağlantı, 7/24 destek ve sınırsız bant genişliğinden tamamen ücretsiz olarak yararlanın. Herhangi bir nedenle %100 memnun kalmazsanız, satın alma tarihinizden sonraki 30 gün içerisinde paranızın tamamını geri alabilirsiniz.

Popüler Plan